Apie mus

Nuo pat pirmos dienos mūsų tikslas buvo ir yra – kurti inovatyvius, moksliškai pagrįstus PREMIUM kokybės maisto papildus, kompleksines formules, skatinti sveiką gyvenimo būdą ir įkvėpti Jus pozityviems pokyčiams!

Šiuo metu www.gerakarma.com yra el. parduotuvė, kur galite įsigyti mūsų inovatyvius, aukščiausios kokybės maisto papildus BIYOMA® tiesiai iš “pirmų rankų”.

Savo kūryboje ir tikslams pasiekti – remiamės moksliniais tyrimais, ilgamete partnerių ir savo komandos patirtimi puoselėjant subalansuotą gyvenimo būdą, bei sėkminga praktika, o Jūsų atsiliepimai ir palaikymas kalba patys už save ir už tai esame bė galo dėkingi!❤️

Smalsumo, drąsos, atkaklumo ir kilnių tikslų dėka gebame taip sparčiai veržtis į priekį ir nuolat stebinti savo pasiekimais!

Nuolat bendradarbiaujame su medicinos, sveikatingumo ir maisto papildų gamybos technologijų profesionalais Lietuvoje, Europos Sąjungos šalyse ir JAV.

Šiandien mūsų kuriami produktai atitinka aukščiausius maisto papildų gamybos standartus Europos Sąjungoje – H.A.C.C.P / GMP / GHP / ISO22000.

Visi mūsų produktai yra unikalūs, sukurti pagal specialias receptūras, patvirtinti ekspertų, kuriame naudojant aukščiausios kokybės žaliavas, bei technologijas.

2019 m. už inovatyvius bei originalius produktus, sukurtus ir pagamintus Lietuvoje, buvome apdovanoti net dviem aukso medaliais.

Po sėkmingo starto Lietuvoje sukūrėme Tarptautinį prekės ženklą – BIYOMA® su kuriuo užtikrintai žengiame į užsienio rinkas ir siekiame naujų pergalių, augame ir tobulėjame drauge su Jumis!

Nuo 2020 spalio mėn. visiems užsakymams Lietuvoje siūlome nemokamą pristatymą kurjeriu, siūlome itin greitą ir kokybišką pristatymą į namus, ofisą ar paštomatą.

Taip pat informuojame, jog “GERA KARMA” prekės ženklas oficialiai keičia pavadinimą į “BIYOMA Lietuva” prekės ženklą.

Mylime Lietuvą ir didžiuojamės, jog viskas, ką darome yra “Sukurta Lietuvoje!”

Ačiū visiems, kurie mus palaiko, renkasi mūsų produktus ir dalinasi rezultatais, rekomenduoja draugams – tai labai mus įkvepia nesustoti ir kurti toliau – turime dar daug neįgyvendintų idėjų ir svajonių, tad sekite mus, prenumeruokite naujienlaiški, kreipkitės, jeigu norite išbandyti produktus – visiems atsakysime ir padėsime!